|

طرح توسعه ساختمان مهد قرآن مایان سفلی افتتاح شد

 

 طرح توسعه ساختمان امام رضا علیه السلام مایان سفلی با حضور نماینده ولی فقیه در استان حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم افتتاح شد.

این طرح شامل احداث طبقه دوم به مساحت 350 متر مربع است که زیر نظر واحد فنی و مهندسی مهد قرآن استان مشتمل بر کلاس های آموزشی و سالن اجتماعات طراحی و اجرا شد و در مجموع زیر بنای این ساختمان به 550 متر مربع افزایش یافت.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در آیین افتتاح این ساختمان که با حضور جمعی از اهالی خیر و نیکوکار مایان سفلی و اعضای هیأت امنای مهد قرآن استان برگزارشد با اشاره به نارضایتی رهبر معظم انقلاب اسلامی از عملکرد مهد کودک ها و آموزش کودکان پیش دبستانی تأکید کرد، باید از بچه ها مراقبت کنیم و آنها را رها نکنیم و تنها به امید معلم و مربی نباشیم و خود اولیاء همراه و پای کار باشند.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: خدا را شاکریم که با وجود مرکز قرآنی همچون مهد قرآن کودکان در بستر مناسبی رشد و تربیت می‌یابند و در جایی که به کودکان رقص و آهنگ آموزش داده می‌شود اهمیت مراکز قرآنی روشن تر می‌شود و هر چند مهد قرآن موسسه ای غیر دولتی است اما فعالیت های آن قرآنی است.

نماینده ولی فقیه در استان فعالیت های قرآنی را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد و بیان داشت درست است که مشکل داریم، تورم و گرانی داریم ولی نباید فراموش بشود که در این انقلاب اسلامی کارهای بزرگی انجام شده است.

در این آیین رحیم وظیفه شعاع گزارشی از فعالیت های انجام یافته مهد قرآن در روستای مایان سفلی و روند احداث این ساختمان ارائه و افزود، هزینه ای معادل 524 میلیون تومان برای اجرای این طرح صرف شده است که علاوه بر مهد قرآن خیرین نیز مشارکت داشته اند که می‌توان به اهدای مبلغ 130 میلیون تومان توسط حجت الاسلام والمسلمین درگاهی ، 145 میلیون تومان از طرف خانواده وراث شادروان علی حسین حنفی و 20 میلیون تومان از طرف اهالی روستا اشاره کرد.

اهدای هدایا به قاریان نوجوان ، خیرین و عوامل اجرایی پروژه و بازدید از کلاس های آموزشی کودکان پیش دبستانی از برنامه های دیگری بود که با حضور نماینده ولی فقیه در استان اجرا شد.

16 مهر 1399

 

 

گزارش تصویری مراسم

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی