|

معلمان مدارس، دانش آموزان را از هجمه های فرهنگی و اعتقادی واکسینه کنند+تصاویر

 

 

 

 

وظیفه شعاع در مراسم تقدیر از معلمان و مربیان نمونه مهد قرآن تبریز مطرح کرد:

معلمان مدارس، دانش آموزان را از هجمه های فرهنگی و اعتقادی واکسینه کنند

 

رحیم وظیفه شعاع، مدیر مهد قرآن استان، در مراسم تقدیر از معلمان و مربیان نمونه مهد قرآن تبریز بر ضرورت واکسینه کردن دانش آموزان در برابر هجمه های فرهنگی و اعتقادی توسط معلمان مدارس تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مهد قرآن و عترت آذربایجان شرقی، رحیم وظیفه شعاع، در مراسم تقدیر از معلمان و مربیان نمونه مهد قرآن تبریز که پنج شنبه در سالن اجتماعات مهد قرآن خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد، با اشاره به هجمه های فراوان فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اعتقادی دشمنان بر روی جوانان و نوجوانان، تاکید کرد: معلمان وظیفه واکسینه کردن دانش آموزان در برابر این هجمه ها را بر عهده دارند.

وی با بیان نمونه هایی از تلاش دشمنان در مدارس، اظهار داشت: اگر امروز در برابر آنها ایستادگی نکنیم، تاریخ از نسل امروز ما به نیکی یاد نخواهد کرد.

مدیر مهد قرآن استان، با تاکید بر اینکه در مدارس، معلم میداندار تربیت و تولید انسان است، افزود: علاوه بر آن، در بخش پیشرفت علمی و وحدت اجتماعی نیز معلمان از اصلي ترين اهداف تهاجم دشمن هستند و در نوک پیکان تهاجم فرهنگی، قبل از دانش آموزان قرار دارند که این، ضرورت مراقبت خود معلمان از افکار و اعتقاداتشان را دو چندان می کند.

 وی یادآور شد: اين نكته بايد در مقابل چشم معلمان ما هميشه حضور داشته باشد كه نقش معلم براى يك جامعه، نقش حياتى است و قابل مقايسه‌ى با بسيارى از نقشهاى مهم و حساس در تركيب اجتماعى نيست و لذا باید قدر این شغل و موقعیت را بدانیم و از آن در جهت پیشبرد اهداف نظام و دین و انقلاب بهره ببریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

گزارش تصویری