|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

بازديد مدیر مهد قرآن استان از کلاسهاي قرآني مدرسه شهيد حججي آذرشهر

 

به گزارش روابط عمومي موسسه مهدقرآن و عترت استان آذربایجان شرقی، امام جمعه شهرستان آذرشهر، رحیم وظیفه شعاع مدير عامل مهدقرآن استان و آقای لایقی معاون محترم قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 2 روز متوالی با حضور در محل کلاسهاي مهد قرآن آذرشهر از نزديک در جريان فعاليت هاي اين مجموعه قرار گرفتند.

اين بازديدها در دو روز و سه واحد زماني تدارک ديده شده بود که اولين بازديد از مدرسه شهيد حججي در بعد از ظهر روز دوشنبه8مردادماه و با حضور جناب آقاي وظيفه شعاع مديرعامل محترم مهدقرآن استان،حجه الاسلام والمسلمين حاج آقاي رشتبري امام جمعه محترم باهيئت همراه و جناب آقاي دواتگر رئيس محترم آموزش و پرورش حاج اقا جباري رئيس محترم اداره اوقاف آذرشهرانجام پذيرفت.
بازديدکنندگان در اين مدرسه مجموعاً از پنج کلاس ديدن کردند که از جمله آنها مي توان به کلاسهاي قرائت ،حفظ نوجوانان،حفظ بزرگسالان و کلاس آموزش قرآن بزرگسالان که ويژه کارکنان دولت بوده و با حضور استاد جهانگيري برگزار مي گردد اشاره کرد.
در اين بازديدها پس از ارائه توضيحاتي از طرف آقای علیزاده مدیر مهد قرآن آذرشهر و همچنین مربی مربوطه در مورد کلاسها، رحیم وظيفه شعاع جهت ارزيابي سطح آموزشها سوالاتي را براي قرآن آموزان مطرح کردند که با پاسخگويي قابل قبولي از سوي مسئولین مربوطه همراه بود، وظیفه شعاع پس از اتمام سوالات خود در سخناني با اشاره به ارزش بالاي حفظ قرآن ،از حافظان قرآن با عنوان بزرگترين سرمايه داران ياد کرده و از مسئولين و مربيان مهدقرآن آذرشهر که زمينه آموزش و حفظ قران در تمام سنين را فراهم کرده اند نهايت تقدير و تشکر را به عمل آوردند.
امام جمعه محترم نيز ضمن تقدير از حاج آقاي وظيفه شعاع که باني تشکيل موسسات قرآني در سطح استان آذربايجان شرقي هستند از ايشان به عنوان نعمتي بزرگ براي استان ياد کردند و اين کلاس هاي قرآني را ثمره و ميوه تلاش هاي صادقانه آقاي وظيفه شعاع دانستند.
ايشان در ادامه خطاب به قرآن آموزان گفتند، توفيق حرکت در راه قرآن توفيق بالايي است که خداوند نسيب شما کرده و بزرگترين جايزه اي که مي توان براي شما عزيزان در نظر گرفت همان حرکت در سيره ائمه و راه قرآن است همچنين از درگاه خداوند متعال رسيدن به درجات بالاي معرفت را براي شما مسئلت ميدارم .

مدرسه تخصصي حفظ و قرائت شهيد حججي وابسته به مهد قرآن آذرشهر مي باشد که فعاليت خود را از آبان ماه سال 96 شروع کرده و تا کنون توانسته بيش از 500 قرآن آموز را تحت آموزش ها خود قرار دهد.

لازم به ذکر است که در این سفر از ساختمانهای جدید التأسیس و کلاسهای قرآنی چندین روستا از جمله اخی جهان و قاضی جهان بازدید بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

گزارش تصویری