|

استقبال اساتید، مربیان و قرآن آموزان برادر مهدقرآن از فیلم «منطقه پرواز ممنوع»

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهدقرآن، فیلم سینمایی "منطقه پرواز ممنوع" به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه کنندگی حامد باروت نژاد در بیش از 50 لوکیشن که در  شهرستان کلیبر و جنگل‌های ارسباران استان آذربایجان شرقی تصویربرداری شده است، از چند هفته پیش همزمان با سراسر کشور در سینماهای آذربایجان شرقی اکران شد.

فیلم«منطقه پرواز ممنوع» اولین  فیلم سینمایی تولیدشده در مدرسه سینمایی عمار است که اولین اثر نسل نوی فیلم‌سازان جوان سینمای انقلاب است که فرصت اکران در سینماها را پیدا می‌کند.

ایده اولیه فیلم«منطقه پرواز ممنوع» برگرفته از ارتباط ویژه‌ای بوده که بین شهید مدافع حرم مرتضی عطایی( معروف به ابوعلی) و پسرش وجود داشته‌است.

این اثر داستان دو نوجوان ایرانی و یک نوجوان افغانستانی  را روایت می‌کند که در حین آماده‌شدن برای شرکت در مسابقه ساخت پهپاد با پیداشدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگی خود وارد مسائل و درگیری‌های مهیجی می‌شوند.

مضمون اصلی فیلم«منطقه پرواز ممنوع»، تلاش، اعتمادبه‌نفس و امید در پرتو سبک زندگی و خانواده اسلامی است.


تصاویر حاضر تصاویری از حضور اساتید، مربیان به همراه خانواده و همچنین حضور پرشور قرآن آموزان موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی است که در دو سانس از این فیلم دیدن کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

گزارش تصویری