|

کارگروه فرهنگی، تبلیغی بنیاد خاتم الاوصیا(ص) از مجموعه های آموزشی مهد قرآن در تبریز بازدید کردند


 

کارگروه فرهنگی و تبلیغی بنیاد خاتم الاوصیا(ص) با حضور در مدارس و دفتر مرکزی مهد قرآن در تبریز، از این مجموعه ها بازدید کردند.

 

علی آزما، سرپرست کارگروه فرهنگی و تبلیغی بنیاد خاتم الاوصیا(ص) در گفتگو با روابط عمومی مهد قرآن آذربایجان شرقی گفت: اعضای این کارگروه که متشکل از 2 نفر از آقایان و 7 نفر از خواهران بودند، صبح امروز با حضور در واحد خواهران مهد قرآن و دبستان پسرانه صدرای 3 با فعالیت ها و شیوه های آموزشی این مدرسه که تحت مدیریت مهد قرآن استان اداره می شود، آشنا شدند.

وی افزود: این کارگروه، ظهر امروز نیز ضمن دیدار با رحیم وظیفه شعاع، مدیر مهد قرآن آذربایجان شرقی، بصورت ویژه با اقدامات و فعالیت های این موسسه آشنا شدیم.

آزما در ادامه با اشاره به بازدید از دیگر مجموعه های موفق مهد قرآن آذربایجان شرقی، اظهار داشت: این جمع عصر امروز از مهد قرآن امام رضا (ع) روستای مایان نیز بازدید خواهند کرد و یکشنبه نیز برای بازدید از شعب شهرستانی این موسسه به برخی شهرستانهای آذربایجان شرقی سفر خواهند کرد.

سرپرست کارگروه فرهنگی و تبلیغی بنیاد خاتم الاوصیا(ص) هدف از این دیدارها و بازدید از مجموعه های موسسه مهد قرآن استان را انتقال تجربیات موفق و الگوبرداری از توفیقات این موسسه عنوان کرد و افزود: مهد قرآن آذربایجان شرقی توانسته در تربیت نونهالان تا بزرگسالان کام های مهم و موثری را بردارد. 

 

 

 


 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی