|

کیفیت آموزش حرف اول را در مدارس صدرا می زند

 

مدیر مدرسه راهنمایی صدرا 5 تاکید کرد:

کیفیت آموزش حرف اول را در مدارس صدرا می زند

 

 مدیر مدرسه راهنمایی صدرای 5 مهد قرآن، بر بالا بودن کیفیت آموزشی در مدارس صدرا تاکید کرد.

 اسد پورابراهیم، در گفتگو با روابط عمومی مهد قرآن و عترت آذربایجان شرقی، با بیان اینکه ارتقای کیفیت آموزشی و تربیتی همچنان در راس برنامه های این مدرسه قرار دارد، افزود: اکنون 82 دانش آموز داریم که تمرکز بر کیفیت باعث شده تا از ثبت نام زیاد دانش‌آموزان خودداری کنیم.

وی یکی دیگر از دلایل ادعای خود را عدم توجه به سود و زیان حاصل از ثبت نام کم عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه مهد قرآن استان متولی اصلی مدارس صدرا است، بهبود کیفیت را نخستین اولویت مدارس صدرا معرفی کرده است.

مدیر مدرسه راهنمایی صدرای 5 به انتخاب معلمان نمونه و برتر تبریز برای تدریس در این مجموعه اشاره کرد و گفت: از سیزده معلم این مدرسه، نزدیک به پنجاه درصد مدرک تحصیلی فوق لیسانس دارد که برخی از آنها یا سرگروه رشته خود هستند و یا قبلا سرگروه درس خود در ناحیه و یا استان بوده اند.

وی قبولی بیش از نیمی از دانش آموزان فارغ التحصیل این مدرسه در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را یادآور شد و افزود: 45 نفر نیز در سال تحصیلی گذشته مقام های ناحیه ای، استانی و کشوری را در مسابقات مختلف فرهنگی و علمی کسب کردند که از جمله آنها کسب مقام اول کشوری رشته اذان توسط محمد قویدل می باشد.

پورابراهیم در ادامه از اجرای طرح همگام با قرآن در صدرای 5 خبر داد و گفت: در این طرح، روزانه یک صفحه از قرآن قبل از شروع کلاس ها قرائت می شود که با استقبال دانش آموزان مواجه شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی