|

بازدید اعضای محترم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موسسه مهد قرآن و عترت استان

 


به گزارش روابط عمومي موسسه مهد قرآن و عترت استان آذربايجان شرقي، جمعي از اعضاي محترم کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي از موسسه مهد قرآن وعترت استان بازديد کردند. درابتدا رحيم وظيفه شعاع مدیر موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی گزارش مختصري از فعاليتهاي موسسه را ارائه نمودند و در ادامه سيد صادق طباطبايي‌نژاد عضو ناظر مجلس در شوراي توسعه فرهنگ قرآني با بيان اينکه تلاش کرديم بخشي از بودجه اعتبارات قرآني دستگاه‌هاي اجرايي به فعاليت‌هاي قرآني تخصيص يابد اظهار کرد: از 200 ميلياردي که مصوب شده بود، با فشار زياد بالاخره 10ميليارد تومان براي کل کشور سرفصل تعريف و پرداخت شد که در سال‌هاي گذشته تخصيص نداشت.
وي با اشاره به اينکه قرآن مظلوم واقع شده است افزود: رهبري به عنوان فرمانده و با توجه به اطلاعات دقيقي که به ايشان مي‌رسد فرمودند که فرهنگ ما در رأس، اولويت را نمي‌داند و ولنگار است لذا افسران جنگ نرم آتش به اختيار شوند.
عضو کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مديران فرهنگي ما اولويت‌ها را نمي‌شناسند گفت: امروز مردم هستند که مسائل فرهنگي را هدايت مي‌کنند.
عضو ناظر مجلس شوراي اسلامي در شوراي توسعه فرهنگ قرآني با بيان اينکه مديران ما چندان تأثيري ندارند و فرهنگ ديني‌اي که امروز داريم مديون قرآن واهل بيت هستيم که مردم آن را زنده نگه داشته‌اند، ابراز داشت: دیدن مجموعه‌هاي قرآني مثل مهد قرآن نشان مي‌دهد که مديران ما چقدر کم کارهستند و نهادهاي مردمي بار را بر دوش کشيده‌اند.

وي با اشاره به اينکه مظلوميت کلي مسائل فرهنگي در اين چندساله به دليل شرايط خاص بودجه بود، گفت: بسياري از اعتبارات به هزينه‌هاي جاري اختصاص مي‌يابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی