|

شماره جدید نشریه «مهد قرآن و عترت» منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهدقرآن و عترت آذربایجان شرقی،  سی اُمین شماره نشریه «مهدقرآن و عترت» آذربایجان شرقی منتشر شد. در این شماره، گفت و گویی با آقای محمدتقی اصدقی، حافظ محترم کل قرآن کریم، از مربیان و کارکنان این موسسه انجام گردیده است.

رضاعبدی، سردبیر نشریه در گفتگو با روابط عمومی مهدقرآن گفت: در این شماره تیتر اصلی خبر به دیدار اعضای مؤسسه مهدقرآن و عترت آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در استان اختصاص یافته و در آن مشروح سخنان مخبر آمده است: «گسترش فرهنگ قرآنی، کشور را در برابر تهاجم فرهنگی و نفوذ دشمنان مقاوم می کند.»
وی افزود: در دیگر بخش‌های این خبرنامه نیز اخباری از تجلیل حافظان منطقه کجوار، دوره های ضمن خدمت آموزش کارکنان مهدقرآن استان، بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از این مؤسسه، آغاز فعالیت بزرگترین مجتمع قرآنی شمالغرب کشور و چند خبر دیگر از مدارس صدرای مهدقرآن منتشر شده است.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت تهیه نشریه مهدقرآن و یا دریافت اشتراک آن می‌توانند به روابط عمومی مؤسسه واقع در دفتر مرکزی مهد قرآن در چهارراه باغشمال، خیابان مقصودیه مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۳۹۱۳۴ تماس حاصل  کنند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی