|

مراسم جشن ميلاد پيامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) در مهد قرآن روستاي خواجه ديزج

 

مراسم جشن ميلاد رسول رحمت و صادق آل محمد(ص) چهارشنبه 15 آذر در روستاي خواجه ديزج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن و عترت استان، همزمان با ميلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسم جشني با حضور مدیر مهدقرآن استان حاج آقای وظیفه شعاع و هيئت امناء مهد قرآن کجوار در مسجد صاحب الزمان(عج) خواجه ديزج توسط مهدقرآن و با همکاري شوراي روستای خواجه دیزج برگزار شد.

در اين مراسم علاوه بر حضور برادران و جمع کثيري از خواهران خواجه ديزج ، تعدادي از قرآن آموزان و خواهران مهد قرآن هاي منطقه و همچنين روحانيت معزز، شوراي اسلامي و دهيار محترم، معتمدين و مسئول محترم پايگاه خواجه ديزج حضور داشتند.

این مراسم با قرائت قرآن کريم توسط قاري ممتاز استانی آقاي حسن زاده آغاز شد و برنامه هاي مختلفي از جمله سخنراني، مديحه سرايي، اجراي نمايش، سرود، ديکلمه و اهداي جوايز توسط قرآن آموزان مهد قرآن خواجه ديزج از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در ادامه حاج آقا وظيفه شعاع، مدیر مهدقرآن استان ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این همایش و خادمین قرآنی و تبریک این روز سعید، گزارشی از برنامه ها و اهداف کلی مهد قرآن استان را بیان فرمودند.

اين مراسم با اجراي برنامه هاي سرود و نمايش حديث آل کساء توسط قرآن آموزان و نوجوان روستای خواجه ديزج و مداحي آقاي حاج سلمان مصباحي از شيخ حسن و حاج آقا تبريزي برگزار گرديد. 

در آخر این برنامه به نفرات برتر مسابقه کتبي ميلاد و اجرا کنندگان برنامه جوايزي اهداء گرديد.
مراسم با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جماعت روستا حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا عيدي پايان يافت.

 


 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی