|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

برگزاری محفل انس با قرآن در محله کجوار

 

مراسم محفل انس باقرآن باعنوان ده محفل قرآنی در ده مهدقرآن منطقه غرب تبریز بمناسبت ماه مبارک رمضان

 محفل انس با قرآن بمناسبت ماه مبارک رمضان با حضور مدیر مهدقرآن استان حاج رحیم وظیفه شعاع ، هیئت امناءمهدقرآن کجوار و مسئولین مهدقرآن های منطقه، روحانیت، معتمدین، پایگاه بسیج برادران و خواهران و اهالی محترم محله کجوار در مسجد جامع توسط مهدقرآن و عترت حضرت فاطمه الزهرا(س) کجوار برگزار شد.

در این محفل انس با قرآن کریم قاریان نوجوان آقایان امیرحسین تاروردی پور، مهدی باکندی و امیرحسین بختی از کلام الله مجید تلاوت نمودند که مورد استقبال و تشویق حضار قرار گرفت و در ادامه آقای سینا طباخ حافظ کل قرآن کریم نیز از حفظ به اجرای برنامه و قرائت قرآن پرداختند.

مراسم با دعای پایانی ختم قرآن و فرازی از دعای ابوحمزه ثمالی توسط مدیر مهد قرآن استان استاد رحیم وظیفه شعاع و مداحی حاج محمدنقشی به پایان رسید.

جهت تقدیر از زحمات مدیر محترم مهدقرآن آذربایجان شرقی، لوح عکس یادگاری دیدار ایشان با مقام معظم رهبری در اول ماه مبارک رمضان در حسینیه امام خمینی از طرف مهدقرآن کجوار تقدیم گردید و جهت تقدیر از قاریان و حافظان مهمان تلاوت کننده هدایایی اهدا شد.
یاد آور می شود این مجلس آخرین برنامه از  محافل انس باقرآن بود که در طول ماه مبارک رمضان در مهدقرآن های منطقه غرب تبریز برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی