|

درخشش دبستان پسرانه صدرا 3 در بین مدارس ناحیه چهار آموزش و پرورش

 

درخشش دبستان پسرانه صدرا 3 در بین مدارس ناحیه چهار آموزش و پرورش 

 

دبستان پسرانه صدرای 3 «مهد قرآن» رتبه سوم عملکرد در بین مدارس ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه چهار تبریز را کسب نمود.

رحیم وظیفه شعاع مدیر موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: بر اساس ارزیابی‌ها و بازرسی‌های مستمر کارشناسان و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 4 و اداره کل آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی 97-96 و در بین 77 دبستان، معلمان و کادر اجرایی این مدرسه حائز شرایط گردیده و موفق به اخذ رتبه سوم شدند.

وی افزود: از معیارهای مهم در کسب این موفقیت می توان به کیفیت بخشی به امور آموزشی، ارزشیابی کیفی - توصیفی، تشکیل جلسه های شورای معلمان، توانمند سازی نیروی انسانی، نظارت و ارزیابی، فعالیتهای قرآنی و دینی، شورای دانش آموزی، موفقیت در مسابقات ورزشی، کیفیت فضای آموزشی و نظام و صحت امورمالی اشاره داشت.

مدیر موسسه مهد قرآن استان تأکید کرد: این مدرسه در راستای اهداف تربیت دینی و قرآنی فرزندان ایران عزیز و در کنار دیگر مدارس مهد قرآن «صدرا» از سال 1386 در مقطع ابتدایی - پسرانه فعالیت می نماید و تمای کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی آن از مربیان و معلمان متعهد و خلاق مهد قرآن هستند.

وی تصرح کرد: مدارس غیردولتی فعال در سطح ناحیه چهار آموزش و پرورش تبریز جزو آموزشگاههای فعال  و برتر تبریز هستند و کسب این موفقیت در حالی است که دهها مدرسه با ویژگیهای بارز دیگر فعالیت می نمایند.

 

   

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی