|

بازدید حجت الاسلام و المسلمین دکتر درگاهی از مراکز آموزشی و قرآنی مهد قرآن استان

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن استان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر درگاهی استاد حوزه و دانشگاه و از قرآن‌پژوهان نمونه کشوری در سفری یک روزه به تبریز از مراکز آموزشی و قرآنی مهد قرآن استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفتند.

ایشان به همراه رحیم وظیفه شعاع مدیر مهد قرآن استان با حضور در مراکز فعال در مناطق باغ معروف، کجوار، مایان علیا، مایان سفلی، شیخ‌حسن و ساختمانهای در حال احداث مهد قرآن در روستای قیزیل‌دیزج و شهر جدید سهند با مدیران، مربیان و خیرین مراکز مهد قرآن دیدار نمودند.

همچنین در بخش دیگری از برنامه بازدید حجت الاسلام و المسلمین دکتر درگاهی از مدارس قرآن محور مهد قرآن از جمله مدارس صدرا 14، 7، 6، 4 و 3 بازدید نمودند و اظهار داشتند: خادمان موسسه مهد قرآن استان خدمات ارزشمند و ماندگاری را در حوزه آموزش قرآن کریم و مدارس ارائه می‌نمایند و توسعه فضاهای آموزشی و احداث ساختمان در مناطق محروم کمک شایانی در توسعه روزافزون حرکت مهد قرآن خواهد بود.

لازم به توضیح است هر دو دختر بزرگوار حجت الاسلام و المسلمین درگاهی از حافظان محترم کل قرآن کریم می‌باشند و فرزند بزرگ ایشان فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث می‌باشند.

در این دیدارها مدیران مهد قرآن حضرت زهرا(س) کجوار آقایان مردمی و نصابی حضور داشتند.

 

 

   

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی