|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

دکتر محمدرضا واحدی از وراث مرحوم حاج علی اکبر واحدی سهم ملک پدری خود را به مهد قرآن امام سجاد علیه السلام روستای شیخ حسن اهداء کرد

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی، محفل بسیار باصفای قرآنی و ولائی در مهد قرآن امام سجاد علیه السلام روستای شیخ حسن در ساعت 10 صبح جمعه مورخ 21 دی ماه با حضور جمعی از فعالان قرآنی و خیرین بزرگوار منطقه و با حضور ویژه حجت الاسلام و المسلمین درگاهی و رحیم وظیفه شعاع مدیر موسسه مهد قرآن استان برگزار گردید.

بعد از تلاوت کلام الله مجید و ارائه گزارش توسط مدیر مهد قرآن استان و سخنرانی استاد درگاهی پیرامون انفاق از منظر قرآن کریم، در نهایت مراسم با تشریح طرح زیبای سهام آخرت به پایان رسید.

در این مراسم که با مشارکت فعالان حاضرین در این طرح برگزار گردید، مبالغ قابل توجهی برای توسعه فعالیت قرآنی به مهد قرآن اهدا شد.

در این جلسه اعلام گردید که دکتر محمدرضا واحدی، از وراث مرحوم حاج علی اکبر واحدی سهم ملکی خویش از ساختمان پدری خود را به مهد قرآن شیخ حسن اهدا کردند.

گفتنی است که با موافقت دیگر وراث آنمرحوم، چند ماهی است که منزل مذکور بدون هیچ چشم داشتی و صلواتی در اختیار مهد قرآن روستا قرار گرفته است. 

 

  

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی