|

همایش بزرگ‌ قرآنی در تبریز برگزار می‌شود

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهدقرآن و عترت، رحیم وظیفه شعاع با گرامیداشت چهلمین سالگرد پر افتخار پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در راستای توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی و با هدف به تصویر کشیدن یکی از دست آورد های مهم چهل ساله انقلاب اسلامی در عرصه حفظ و قرائت قرآن کریم، بزرگ‌ترین همایش قرآنی با عنوان «رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی» استان آذربایجان شرقی را برگزار می‌کنیم.

وی در خصوص نحوه برگزاری این مراسم گفت: حافظان کل قرآن کریم که دارای مدرک معتبر حفظ کل هستند و همچنین قاریان ممتاز از سراسر استان که دارای مدراک معتبر از سازمان‌های مرتبط بوده می‌توانند در سایت «حاملان نور» به نشانی www.hanv.ir که مختص این همایش بوده تا 8 فروردین ماه ثبت نام کنند. 

وظیفه شعاع، با تاکید بر اینکه تجلیل از حافظان و قاریان ثبت نام شده پس از تأیید مدارک قرائت و حفظ خواهد بود، افزود: تا کنون ثبت نام بیش از 400 نفر نهایی شده و دهها نفر دیگر نیز در حال تکمیل مدارک خود برای حضور در این همایش هستند.

دبیر ستاد برگزاری همایش «رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی» با اشاره به زمان برگزاری همایش خاطرنشان کرد: این همایش اول اردیبهشت، همزمان با نیمه شعبان، سالروز میلاد امام زمان (عج) در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی