|

بازدید مسئول امور استانها و معاون تعلیم و تربیت قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی کشور از موسسه مهدقرآن

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن و عترت استان، حجت الاسلام شفیعی، مسئول امور استانها دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور و حجت الاسلام جامعی، معاون تعلیم و تربیت قرآنی دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور در بازدید دوره ای از استان آذربایجان شرقی از موسسه مهدقرآن و عترت استان آذربایجان شرقی، بیست و یکم تیرماه بازدید نمودند.
بنابراین گزارش، حجج الاسلام شفیعی و جامعی به همراه حجت الاسلام رجب زاده، مسئول کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی استان با حضوردر دفتر مرکزی موسسه مهد قرآن استان در جریان کلی فعالیت های این موسسه قرار گرفتند.

همچنین در این بازدید  طرح نور الثقلین که اخیراً بعنوان سند تبیینی طرح نهضت تربیت قرآنی در سازمان دارالقرآن کشور تهیه گردیده است، توسط حجت الاسلام جامعی تشریح و در خصوص اجرایی شدن آن تبادل نظر مبسوطی صورت گرفت.

در این بازدید رحیم وظیفه شعاع، مدیر موسسه مهدقرآن و عترت، در خصوص آثار قرآنی تربیتی استاد الهی زاده که از سال 1382 در تبریز شروع شده و اکنونن با اهتمام فراوان توسط استاد و موسسه تدبر در قرآن و سره معصمین علیهم السلام مشهد پیگیری می‌شود، گزارش کاملی ارائه نمود که تدبر در قرآن و سیره به روش ترتیبی و موضوعی از جمله آن می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی